Türkiye Sigorta Mobil APK Download – for Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş

ad video maker

Türkiye Sigorta Mobil APK is a free app listed in Finance Apps. It is very easy to install Türkiye Sigorta Mobil app on

Sigortacılığı “sonra”dan “önce”ye taşıma vizyonumuzla geliştirdiğimiz Türkiye Sigorta Müşteri Platformumuz’a hoş geldiniz!

Sigorta poliçeleriniz ve emeklilik sözleşmeleriniz ile ilgili tüm işlemleriniz ve aynı zamanda ihtiyaç duyacağınız ürün ve hizmetlere yönelik marka iş birliklerimiz şimdi tek bir platformda!
Üstelik uygulamamızı deneyimlemeniz için müşterimiz olmanıza da gerek yok, sigortanın ötesinde bir deneyim yaşamak isteyen herkesi uygulamamıza bekliyoruz.

Uygulamamız aracılığıyla;
-Birikimlerinizle ilgili fon, geçmiş/gelecek vade, ara ödeme ve hesap hareketleri gibi işlemlerinizi takip edebilir,
-Sağlık sigortalarınızla ilgili harcama talebi oluşturabilir, anlaşmalı kurum işlemlerini gerçekleştirebilir ve tek tuşla acil yardım alabilir,
-Araç sigortalarınızla ilgili poliçe detayı görüntüleme, hasar statü takibi ve hasar ihbarı gibi fonksiyonların yanı sıra mini onarım/çekici ve ikame araç talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak; finansal hizmetler, sağlıklı yaşam ve güvenli sürüşle ilgili, birçok farklı marka iş birliğiyle vereceğimiz hizmetleri de platformumuzda sizlerle buluşturuyoruz.

Download APK(v4.0.4)

This article comes from the Internet and does not representvidstatusPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.qdbilu.com/3479/turkiye-sigorta-mobil-apk-download-for-turkiye-hayat-ve-emeklilik-a-s/

node video pro